Osmička je venku

Po delší odmlce jsem se konečně odhodlala napsat článek, co se v posledních týdnech událo.

Po návratu z MS v Londýně jsem se dočkala zasloužené dovolené. Nároky nebyly nijak vysoké – teplo, sluníčko a moře. Stačilo jen vyčkat na výhodný last minute a už jsem se svým drahým přítelem seděla v letadle do Tunisu. Dovolená možná předčila i moje očekávání. Původně jsem plánovala jen plážové lenošení, nakonec jsem se však nechala přemluvit i k jednodennímu dobrodružství v hlavním městě Tunis. Dovolenou se povedlo perfektně načasovat. Na nedělní návrat plynule navázalo pondělí 30.9., které jsem zahájila svým prvním školním dnem a prvním plaveckým tréninkem v novém RTC. 

Po třech týdnech tréninku se začínám opět dostávat do kondice. Nelehký návrat mezi plavecké kolegy mám již za sebou a běžecká výkonnost se konečně může rozvíjet. Bolavá pata a únavová zlomenina na levém chodidle jsou pryč. Moudrák, který se začal ozývat na mistroství v Londýně už je venku (každý zub údajně představuje část lidského těla a tak by mohl být i příčinou mé bolavé paty). A rovněž mám dobrý pocit z proběhlých vyšetření v Centru pohybové medicíny na Chodově, kam stále ještě dojíždím na fyzioterapeutická cvičení. 

V sobotu 26.10. mě čeká již tradiční běžecký závod Janovských 11 a 19 km. Takže neváhejte a doražte si také užít radost z běhu.