Na pár týdnů v Čechách - Ein paar Wochen im Tschechien

 

Konec léta jsem si užívala v domácích podmínkách. Aklimatizace na Evropský pohár v Karlových Varech byla tedy prvotřídní. Bavilo mě to, na kole jsem byla silná, bohužel na běhu už mi chyběly síly.

Podobný scénář se odehrál týden na to na MČR v olympijském triatlonu v Brně s jediným rozdílem, že sil jsem měla po Karlových Varech ještě míň. Na svůj první republikový titul si tedy budu muset opět rok počkat.

I tak pro mě byla sezóna 2016 jednou z nejlepších. Podařilo se mi sedmým místem prolomit TOP TEN na Světovém poháruv Cagliari, z evropského šampionátu si odvážím 14. a z ME ve sprintu 13. místo. Získala jsem titul vícemistryně Evropy v aquatlonu. Vyhrála jsem jeden ze závodů prestyžní německé Bundesligy. Navíc jsem se posunula o krok dál, co se týče zkušeností a rutiny světových závodů. Už teď se teším na sezónu nadcházející, kterou absolvuji již pod vedením nového trenéra v zahraničí.


Das Ende vom diesem Sommer war ich zu Hause in jablonec und habe es genossen . Meine Anpassung an das Klima  für den Europa  Cup in Karlovy Vary war ziemlich perfekt. Das Rennen hat mir Spaß gemacht, auf dem Rad war ich stark, leider bei dem Lauf hatte ich nicht mehr genug Kraft.

Ähnlich war es eine Woche später bei der Tschechischen Meisterschaft in Brün. Aber leider nach Karlovy Vary hatte ich noch weniger Kraft. So für  den ersten tschechischen Titel muss ich ein Jahr warten.

Trotzdem bin ich mit der Saison 2016 sehr zufrieden. Ich habe den siebten Platz bei dem World Cup in Cagliari gemacht, bei der Europa Meisterschaft war ich vierzehnte und bei der Europa Sprint Distanz dreizehnte. Ich habe die silberne  Medaille bei der Aquathlon Europameisterschaft gewonnen . Ich habe den Triathlon Bundesliga in Ingolstadt bei der Sprint Distanz gewonnen. Ich habe so viel Erfahrungen gesammelt. Ich freue mich schon auf die Saison 2017 wo mich ein neuer Trainer trainiert.