Jak to bylo dál

Trochu jsem zapomněla aktualizovat můj web. Zapomněla není úplně to správné slovo, spíš nebyla chuť psát. Taky to neznamená, že by se nic nedělo, naopak se toho událo spousta.
 
Poslední článek, který jsem zveřejnila bylo vydařené ME Glasgow 2018. Potom bylo všechno tak nějak nahoru a dolů. Vydařil se mi SP v Lausanne, na SP v Karlových Varech jsem na deštivé trati spadla a rozrazila si operovaný loket. Sešitý loket znamenal stopku před finálem MS na Gold Coastu. Tak jsem měla prostor pro trénink a předvedla se na závěrečných svěťacích v Americe, kde jsem posbírala další kvalitni body do OH kvalifikace.
 
Na podzim jsem dostala možnost plavat ve skupině talentovaných triatlonistů v rámci NLZW (National Leistung Zentrum Wallisellen). Trénink mě začal ještě více bavit. Nový rok jsem zahájila již tradičně na Srní s tréninkovou skupinou Luboše Bílka.
Druhý VT probíhal již v teple na Gran Canaria se švýcarskou reprezentací. Poprvé jsem měla pocit, že trenuji jako profesionál. Skupina fajn lidí a trénink šitý na míru znamenal odhodlání se ke změně. Dohodla jsem se s Lubošem, že přecházím kompletně pod reprezentačního trenéra Švýcarů. Můj nový trenér se jmenuje Gordon Crawford, pochází ze Skotska a naším cílem je olympiáda v Tokiu.